Free Disk Space (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: System
lt: Sistema

en: Directory
lt: Katalogas
