Free Disk Space (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: System
fa: سیستم

en: Directory
fa: دایرکتوری
