Free Disk Space (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: System
pt: Sistema

en: Directory
pt: Diretório
