Free Disk Space (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: System
sk: Systém

en: Directory
sk: Adresár
