Free Disk Space (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Directory
ta: கோப்பகம்
