Free Disk Space (1.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: System
tr: Sistem

en: Directory
tr: Dizin
