FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (37 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Comments
ast: Comentarios

en: Categories
ast: Categoríes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: category
ast: categoría

en: Open
ast: Abrir

en: Region
ast: Rexón

en: Updated
ast: Anováu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Locale
ast: Llocal

en: Table
ast: Tabla

en: May
ast: Mayu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Jan
ast: Xin

en: Apr
ast: Abr

en: Jun
ast: Xun

en: Jul
ast: Xnt

en: Aug
ast: Ago

en: Sep
ast: Set

en: Oct
ast: Och

en: Nov
ast: Pay

en: Dec
ast: Avi
