FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (46 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: category
km: ប្រភេទ

en: Open
km: បើក

en: Region
km: តំបន់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: May
km: ឧសភា

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Jan
km: មករា

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Mar
km: មីនា

en: Apr
km: មេសា

en: Jun
km: មិថុនា

en: Jul
km: កក្កដា

en: Aug
km: សីហា

en: Sep
km: កញ្ញា

en: Oct
km: តុលា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: contact
km: ​ទំនាក់​ទំនង
