FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (61 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Comments
oc: Comentaris

en: Currency
oc: Devisa

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Categories
oc: Categorias

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: category
oc: categoria

en: Open
oc: Dobèrt

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Keywords
oc: Mots claus

en: task
oc: prètzfait

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: Locale
oc: Localizacion

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Table
oc: Tablèu

en: May
oc: Mai

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Full name
oc: Nom complet

en: Paid
oc: Pagat

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
