FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (57 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Locale
bo: རང་ལུགས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: contact
bo: འབྲེལ་བ་བྱེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
