FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: category
eo: kategorio

en: Open
eo: Malfermu

en: Region
eo: Regiono

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Locale
eo: Lokaĵaro

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: May
eo: majo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: Apply
eo: Apliku

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Chart
eo: Diagramo

en: contact
eo: kontakto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
