FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (54 entries)

en: user
is: notandi

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Ummæli

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Categories
is: Flokkar

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: category
is: flokkur

en: Open
is: Opna

en: Region
is: Svæði

en: Updated
is: Uppfært

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Attachment
is: Viðhengi

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Locale
is: Staðfærsla

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Table
is: Tafla

en: May
is: maí

en: Role
is: Hlutverk

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Users
is: Notendur

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Jan
is: jan

en: Feb
is: feb

en: Mar
is: mar

en: Apr
is: apr

en: Jun
is: jún

en: Jul
is: júl

en: Aug
is: ágú

en: Sep
is: Sept

en: Oct
is: okt

en: Nov
is: nóv

en: Dec
is: des

en: Apply
is: Virkja

en: contact
is: tengiliður

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
