FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Comments
sl: Komentarji

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: category
sl: kategorija

en: Open
sl: Odprto

en: Region
sl: Regija

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Month
sl: Mesec

en: Table
sl: Tabela

en: May
sl: Maj

en: Users
sl: Uporabniki

en: Oct
sl: Okt

en: Tasks
sl: Opravila

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: - Any -
sl: - Vse -
