FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Comment
ta: குறிப்புரை
