FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Region
am: ክልል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
