FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: Currency
hr: Valuta

en: Project
hr: Projekt

en: Categories
hr: Kategorije

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: category
hr: kategorija

en: Open
hr: Otvoreno

en: Region
hr: Regija

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Attachment
hr: Prilog

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Comment
hr: Komentar

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Month
hr: Mjesec

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: May
hr: svibnja

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Full name
hr: Puno ime

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Apply
hr: Primjeni

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: contact
hr: kontakt

en: Asc
hr: Uzlazno
