FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny
