FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: category
ml: വിഭാഗം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
