FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: May
se: Miessemánnu

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre

en: Jan
se: Ođđ

en: Feb
se: Guo

en: Mar
se: Nju

en: Jun
se: Gea

en: Jul
se: Suo

en: Aug
se: Bor

en: Sep
se: Čak

en: Nov
se: Ská

en: Dec
se: Juo
