FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Description
bs: Opis

en: Comments
bs: Komentari

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: category
bs: kategorija

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Attachment
bs: Prilog

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Locale
bs: Lokal

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Table
bs: Tabela

en: Role
bs: Uloga

en: First name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Town
bs: Grad

en: Apply
bs: Primjeni

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: contact
bs: kontakt
