FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (78 entries)

en: user
da: bruger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: Currency
da: Valuta

en: project
da: projekt

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: Categories
da: Kategorier

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Country
da: Land

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: category
da: kategori

en: Open
da: Åben

en: Updated
da: Opdateret

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Last month
da: Seneste måned

en: Attachment
da: Bilag

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Page
da: Side

en: Contacts
da: Kontakter

en: Custom
da: Tilpasset

en: Comment
da: Kommentar

en: Locale
da: Lokalitet

en: Month
da: Måned

en: Desc
da: Faldende

en: Invoices
da: Fakturaer

en: Day
da: Dag

en: Table
da: Tabel

en: May
da: maj

en: Role
da: Rolle

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Users
da: Brugere

en: Task
da: Opgave

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Full name
da: Fulde navn

en: Paid
da: Betalt

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Hours
da: Timer

en: Town
da: By

en: Client
da: Klient

en: Apply
da: Udfør

en: Tasks
da: Opgaver

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Offset
da: Forskydning

en: Web services
da: Web-services

en: This week
da: Denne uge

en: This month
da: Denne måned

en: Last week
da: Seneste uge

en: Current user
da: Aktuelle bruger

en: - Any -
da: - Enhver -

en: contact
da: kontakt

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
