FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: user
mk: корисник

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Users
mk: Корисници

en: contact
mk: контакт

en: - All -
mk: - Сите -
