FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Keywords
az: Açar söz

en: Attachment
az: Qoşma

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Locale
az: Yerli

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Reference
az: Istinad

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: contact
az: əlaqə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
