FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (71 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: Currency
cs: Měna

en: Project
cs: Projekt

en: Categories
cs: Kategorie

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: category
cs: kategorie

en: Open
cs: Otevřené

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Comment
cs: Komentář

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Month
cs: Měsíc

en: Desc
cs: Sestupně

en: Invoices
cs: Faktury

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: May
cs: Kvě

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Hours
cs: Hodin

en: Apply
cs: Použít

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Offset
cs: Posun

en: Web services
cs: Webové služby

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: contact
cs: kontakt

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
