Freecaster (2.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Never
cs: Nikdy

en: Channel name
cs: Jméno kanálu

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Channels
cs: Kanály

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů
