Freecaster (2.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak
