Freecaster (2.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Never
gl: Nunca

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles
