Freecaster (2.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sync
hu: Szinkron

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Never
hu: Soha

en: Channel name
hu: Csatornanév

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Channels
hu: Csatornák

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Resource title
hu: Forráscím

en: Default name of the media item
hu: A médiaelem alapértelmezett neve

en: The source URL of the resource
hu: Az erőforrás eredeti webcíme
