Freecaster (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Never
is: Aldrei

en: About
is: Um
