Freecaster (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Never
mr: कधीही नाही
