Freecaster (2.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Never
oc: Pas jamai

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls
