Freecaster (2.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Never
ta: இல்லை

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
