Freecaster (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: view
es: vista

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: Video
es: Vídeo

en: Cache lifetime
es: Vigencia de la caché

en: Channels
es: Canales

en: About
es: Acerca de
