Freecaster (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: view
et: näita

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: About
et: Programmist
