Freecaster (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: view
hi: देखें

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: Video
hi: वीडियो

en: About
hi: के बारे में
