Freecaster (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: view
oc: veire

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: About
oc: A prepaus
