Freecaster (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: view
tr: görüntüle

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: About
tr: Hakkında
