Freecaster (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: About
be: Аб
