Freecaster (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: view
pt: ver

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: Video
pt: Vídeo

en: Channels
pt: Canais

en: About
pt: Sobre
