Freecaster (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: view
ta: பார்

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: About
ta: பற்றி
