Freecaster (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: view
ca: mostra

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Video
ca: Vídeo

en: About
ca: Detalls
