Freecaster (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: view
hr: prikaz

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: About
hr: Opis
