Freecaster (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: view
ja: ビュー

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Video
ja: ビデオ

en: Cache lifetime
ja: キャッシュの有効期間

en: Channels
ja: チャンネル

en: About
ja: アバウト
