Freecaster (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: About
jv: Ngenani
