Freecaster (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: view
sv: visa

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Channels
sv: Kanaler

en: About
sv: Om
