Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
