Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Amount
cs: Částka

en: Code
cs: Kód

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Changed
cs: Změněno

en: Rate
cs: Hodnocení

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Web services
cs: Webové služby
