Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Amount
el: Ποσό

en: Code
el: Κωδικός

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Rate
el: Συντελεστής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
