Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Code
hi: कोड

en: Result
hi: परिणाम

en: Convert
hi: रूपान्तरण करना

en: Changed
hi: बदल गया

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
