Currency Converter (FreecurrencyAPI) (1.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Amount
it: Importo

en: Code
it: Codice

en: Result
it: Risultato

en: Convert
it: Conversione

en: Changed
it: Modificato

en: Convert to
it: Converti in

en: Rate
it: Aliquota

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Web services
it: Web service

en: Currencies
it: Valute
